BIOCAMPUS’Ü FARKLI KILAN NEDENLER

 

İYİ FİYAT POLİTİKAMIZ

POTHOS PLANT güvencesiyle dünya standartlarında lisanslı süs bitkisi fidelerini kendi tesislerinde üreten firmamız Türkiye markası olması sebebiyle rekabetçi ve ayrıcalıklı fiyatlar sunmaktadır.

Sektöre sağladığımız en önemli fayda toplu sipariş odaklı üretim gücümüzü yerel hizmet ağımızla birleştirerek lojistik maliyet avantajı sağlamamız ve EN İYİ FİYAT POLİTİKASINI oluşturmamızdır. 

 

SİPARİŞ ODAKLI ÇALIŞMA

Sizin planlarınız doğrultusunda istediğiniz ürünü üreten sipariş odaklı yapımız, hazır ve stoklu ürünlerin neden olacağı fiyat arttırıcı dezavantajlardan sizi korumaktadır.

LİSANSLI SÜS BİTKİSİ FİDELERİ ÜRETİMİ

POTHOS PLANT (Hollanda)  firmasına ait olan SPATHIPHYLLUM SWEET® bitkisinin varyetelerinin Türkiye’de üretim ve satış haklarına sahip olan firmamız, kendi laboratuarında lisanslı süs bitkisi fidelerini BIOCAMPUS ve POTHOS PLANT garantisi ile üretiyor.

ÖZEL LABORATUVAR ve UZMAN EKİBİMİZ

 

Özel donanımlı Bitki Doku Kültürü Laboratuarımızda yaptığımız ARGE çalışmalarını küresel işbirliklerimiz sayesinde edindiğimiz rekabetçi bilgi birikimimizle destekleyerek kendi tesislerimizde süs bitkisi fideleri üreterek sektöre standart kalitede ürünü uygun fiyata sunuyoruz.

Bitki doku kültürü ve mikro-çoğaltım üzerine uzmanlaşmış ekibimiz ile büyük bir tutku ve heyecanla biyoteknolojinin sunduğu mucizeleri sektörle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

TESİSLERİMİZ

  • Modern Donanımlı Bitki Doku Kültürü Üretim Birimi,
    • Besiyeri hazırlama laboratuarı ve depolama
    • 20 kişi kapasiteli kesim laboratuarı
    • Isı ve bağıl nem kontrollü 2 adet büyüme ve iklimlendirme odası
  • Araştırma Geliştirme Laboratuarı
  • Isıtma ve soğutma sistemli, sıcaklık ve nem kontrollü tam donanımlı seralar